Technologické vestavby do betonových nádrží

Vyšší efektivita sedimentace
Lepší technická obslužnost
Výroba zařízení na míru

Výroba a montáže shrabováků a odsávačů kalů

Poskytujeme vám shrabováky a odsávače kalů, které slouží jako doplňující nástavby pro sedimentační a akumulační nádrže. Shrabováky a odsávače kalů zvyšují užitnou hodnotu stávajících nádrží, poskytují vyšší efektivitu technologického procesu a výrazně zlepšují technickou obslužnost. 

Doplňkové nástavby vyrobíme přesně na míru vašim nádržím. Součástí našich služeb je návrh na klíč a příprava projektové dokumentace, výroba zařízení, doprava a montáž technologie včetně uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Samozřejmostí je plný záruční a pozáruční servis včetně údržby technologie.

Dosazovací nádrže

Nádrže mohou být v kruhovém nebo podélném provedení. Dosazovací nádrže můžeme vybavit flokulační komorou a nebo lamelovou vestavbou. Nádrže slouží k odsazení sedimentujících částic, které jsou kontinuálně shrabovány a odtahovány na další zpracování.

Shrabováky kalů

Shrabováky kalů slouží ke stažení nečistot usazených na dně nádrže. Sedimentovaný kal je shrabován do kalového prostoru. Na zakázku vám vyrábíme také kombinované provedení s možností stírání nečistot plovoucích na hladině. Typicky se jedná o spadané listí, nánosy pylu, olejové skvrny a další nečistoty. Plovoucí nečistoty jsou stahovány do přepadového žlabu. Shrabováky dodáváme s pohonem, který umožňuje nenáročnou obsluhu.

Odsávače kalů

Jedná se o řešení do stávajících podélných betonových nádrží, které nejsou vybaveny akumulačním prostorem pro shrabování kalu. Popřípadě s omezeným přístupem. Společnost Envites má bohaté zkušenosti s různými typy technologických vestaveb. Ať už se jedná o nátoková a odtoková zařízení, vestavby pro zahuštění kalu, shrabování hladiny a jiné. Po konzultaci se zákazníkem navrhneme a dodáme technologickou vestavbu na míru dle přání zákazníka. Zajímá vás cena výroby a instalace? Napište nám e-mail s poptávkou.

Speciální technologické vestavby

Společnost Envites má bohaté zkušenosti s různými typy technologických vestaveb. Ať už se jedná o nátoková a odtoková zařízení, vestavby pro zahuštění kalu, shrabování hladiny a jiné. Po konzultaci se zákazníkem navrhneme a dodáme technologickou vestavbu na míru dle přání zákazníka.

Jak probíhá postup realizace?

Poptávka

Napište nám e-mail s detailní poptávkou.

Cenová nabídka

Zjistíme od vás více informací a připravíme cenovou nabídku.

Objednávka

Společně se domluvíme na objednávce, nebo uzavřeme smlouvu.

Výroba

Připravíme projektovou dokumentaci a zařadíme zakázku do výroby.

Předání zakázky

Zakázku vám dovezeme, nainstalujeme a uvedeme do provozu.

Napište nám

Přejete si vybavit sedimentační nádrž shrabováky nebo odsávači kalů? Zajímá vás cena výroby a instalace? Napište nám e-mail s poptávkou. Ve společnosti ENVITES vám poskytujeme komplexní technologie pro čistírny odpadních vod vhodné i pro nádrže s lamelovou vestavbou. Sídlíme v Brně, technologie dodáváme z České republiky po celém světě.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů..