Aplikace a reference

Výklopné kontejnery a kontejnerové podvozky

Efektivní sběr filtračního koláče
Aplikace pro kalolisy ENVITES
Snadná manipulace s kontejnerem
Lakování v odstínech na přání

Aplikace výklopných kontejnerů

Výklopné kontejnery jsou určeny pro kalolisy s formátem desek 400 x 400 mm až 630 x 630 mm. Pod větší kalolisy lze usadit více kontejnerů kolmo na osu zařízení. Uplatnění nalézají především v případech, kdy je odpadní koláč z kalolisu převážen na větší vzdálenost, například do sběrného kontejneru, nebo v případě malé stavební výšky budovy. Výklopné kontejnery navrhujeme a vyrábíme pouze pro námi dodávané kalolisy.

Aplikace kontejnerových podvozků

Kontejnerové podvozky jsou využívány v prostorách, kde není možný příjezd vozidel určených pro manipulaci s kontejnerem. Podvozek umožňuje pohodlné vyvezení kontejneru do míst s mechanickou manipulací. Kontejnerové podvozky navrhujeme a vyrábíme pro naše kontejnery nebo podle požadavků zákazníka.

Reference

Výklopné kontejnery a kontejnerové podvozky dodáváme v České republice i v zahraničí. Podívejte se realizované aplikace u zákazníků.

Momentálně pro Vás nemáme zpracované reference.

Napište nám

Využijte výklopné kontejnery a kontejnerové podvozky pro technologie na čištění odpadních vod. Napište nám e-mail. Připravíme vám nejlepší řešení na míru. Podívejte se také na výkonné pískové filtrace a technologie pro sedimentaci a čiření kalů. ENVITES Brno – vaši specialisté na filtrace odpadních vod.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů..