Příprava chemikálií

Rychlá příprava chemikálií
Bezpečná a přesná aplikace
Optimalizace zařízení na míru

Výroba zařízení pro přípravu chemikálií

Projektujeme a vyrábíme zařízení pro přípravu chemikálií využívaných v úpravnách a čistírnách vod. Dodáváme kompletní zařízení pro skladování, ředění a rozmíchávání pomocných chemikálií. Nejčastěji se jedná o různé druhy koagulantů a flokulantů.

Technologie přípravy chemikálií jsou uplatňovány v procesech srážení, neutralizace, oxidace a redukce v kapalných látkách. Předností našich zařízení ENVITES je rychlá a bezpečná příprava pomocných chemikálií. Díky vysoké chemické odolnosti zařízení je zajištěna spolehlivost a trvanlivost zařízení.

Zařízení jsou vhodná pro

Polymerní flokulanty (pof)
Vápenné mléko Ca(OH)2
Koagulační činidla Fe2(SO4)3, Al2(SO4)3, FeCl3
Speciální chemikálie

Materiály a provedení

Nádrže pro přípravu chemikálií vyrábíme z polypropylenu, oceli nebo laminátu v jednoplášťovém a dvouplášťovém provedení. Míchadla vyrábíme z oceli, nebo z polypropylenu. Hrdla mohou být přírubová, volná, vybavená šroubením s převlečnou maticí, nebo přímo osazena kulovým kohoutem. Po konzultaci jsou možné další úpravy, nebo zakázková výroba atypických nádrží.

Doplňkové nástavby

Na přání vám nádrže vybavíme stavoznakem, vzorkovačem a dalšími doplňky. Naše doplňky zahrnují také speciální nástavby, mezi které patří výklopník s řezačkou pytlů na vápno, dávkovač granulí polymerního flokulantu a další. Dodávku zařízení lze doplnit o dávkovací čerpadlo a systémy pro měření a regulaci – pH metry, snímače výšky hladiny a další senzory. 

Doprava a servis

Součástí našich služeb je doprava zařízení do vašeho provozu, montáž a oživení technologie včetně zaškolení obsluhy. Dále vám poskytujeme rychlý záruční i pozáruční servis všech námi dodaných technologií. Veškerá zařízení vyrábíme v Brně a dodáváme po celé ČR i na zahraniční trhy.

Technické parametry

typová řadapracovní objem (m³)určeno pro
RFA0,5-2,4polymerní flokulant (manuální příprava)
RZCH2 × 0,5-2 × 3polymerní flokulant (automatická příprava)
RVA0,5-2,4vápenné mléko

Jak probíhá postup realizace?

Poptávka

Napište nám e-mail s detailní poptávkou.

Cenová nabídka

Zjistíme od vás více informací a připravíme cenovou nabídku.

Objednávka

Společně se domluvíme na objednávce, nebo uzavřeme smlouvu.

Výroba

Připravíme projektovou dokumentaci a zařadíme zakázku do výroby.

Předání zakázky

Zakázku vám dovezeme, nainstalujeme a uvedeme do provozu.

Napište nám

Získejte profesionální zařízení na přípravu chemikálií. Napište nám e-mail. Spojíme se s vámi, zkonzultujeme vaše technické požadavky a doporučíme vám nejlepší řešení. Podívejte se také na profesionální kalolisy ENVITES.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů..