Lamelové usazováky a čiřiče

Optimalizace na míru
Jednoduchá konstrukce
Maximální spolehlivost

Výroba a montáže lamelových usazováků a čiřičů

Vyrábíme lamelové usazováky a čiřiče, které oproti nádržím bez lamelové vestavby mnohonásobně zvyšují účinnost procesu sedimentace. Předností technologie je jednoduchá konstrukce zajišťující maximální spolehlivost zařízení. Lamelové usazováky a čiřiče se využívají na čištění a úpravu technologických vod v energetice, čištění průmyslových odpadních vod, dočištění komunálních odpadních vod a k úpravě pitné vody. 

Vyberete si z několika typů nádrží v širokém rozpětí jejich objemu. S výběrem vhodné technologie vám vždy odborně poradíme. Připravíme vám návrh na klíč a postaráme se o kompletní výrobu a dopravu zařízení včetně montáže a uvedení do provozu. Součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis námi dodávaných zařízení.

Vyrábíme

Lamelové usazováky

Lamelové usazováky představují nádrž, do které je instalována lamelová vestavba z podélných profilů, nebo trubic. Lamelová vestavba významně zintenzivňuje proces separace sedimentací. Tento typ usazováků je několikanásobně účinnější ve srovnání s prostým usazováním v průtočném systému. Instalace lamelových bloků je možná do nádrží různých tvarů – kruhových i hranatých. Rozdělením přitékající vody do soustavy paralelních šikmých lamel je dosaženo rovnoměrného zatížení usazovacích nádrží v rozmezí 0,6 až 3 mm/s/m².
Play Video

Technické parametry

typová řadaprůtok (l/s)objem (m3)délka (m)šířka (m)výška (m)
LB (1-4)0,5-8,02,6-9,01,86-2,911,39-2,312,5-3,4
LB (4-16)2–3011,2-42,02,91-6,712,31-3,113,4-3,97
LX (kruhové)1-53,7-6,0Ø 1,6-2,03,0-3,29
LX (kontejnerové)0,5-4 l/s1,4-3,21,31 -1,711,09-1,711,78 m

Jak probíhá postup realizace?

Poptávka

Napište nám e-mail s detailní poptávkou.

Cenová nabídka

Zjistíme od vás více informací a připravíme cenovou nabídku.

Objednávka

Společně se domluvíme na objednávce, nebo uzavřeme smlouvu.

Výroba

Připravíme projektovou dokumentaci a zařadíme zakázku do výroby.

Předání zakázky

Zakázku vám dovezeme, nainstalujeme a uvedeme do provozu.

Napište nám

Využijte výrobu a prodej lamelových usazováků a čiřičů. Získejte více informací o technologii. Napište nám e-mail. Obratem se s vámi spojíme a technologii vám představíme. Projekce a výroba zařízení probíhá v sídle společnosti ENVITES v Brně. Technologie na čištění průmyslové a odpadní vody vyvážíme do celého světa. Podívejte se také na naše zahušťováky kalů, shrabováky a akumulační nádrže.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů..