Reaktory a akumulační nádrže

Zvýšení užitné hodnoty stávajících nádrží
Zintenzivnění technologického procesu
Zlepšení technické obslužnosti zařízení

Výroba akumulačních nádrží a reaktorů

Vyrábíme speciální akumulační nádrže a neutralizační reaktory pro průmyslové a komunální čistírny odpadních vod. Nabízíme vám několik typů nádrží s rozdílnými objemy. Podle vašich technických požadavků nádrže na míru upravíme.  

Dále vám poskytujeme doplňkové vestavby a nástavby nádrží, které zlepší obslužnost, zefektivní technologický proces a zvýší užitnou hodnotu vašich stávajících nádrží. Technologie pro čistírny odpadních vod projektujeme a vyrábíme v Brně. Zařízení dodáváme v České republice i do zahraničí. Samozřejmostí našich služeb je odborné poradenství, doprava a montáž technologie.

Doplňky k nádržím

Míchadla

Vyrábíme míchadla do nádrží a usazováků. Z provedení nabízíme vertikální míchadla (příhradová neboli lopatková míchadla) a ponorná míchadla (axiální míchadla). Míchadla do nádrží slouží k důkladnému promísení suspenze s nadávkovanými chemikáliemi. Naproti tomu míchadla do usazováků zabraňují zatuhnutí sedimentovaného kalu.

Jak probíhá postup realizace?

Poptávka

Napište nám e-mail s detailní poptávkou.

Cenová nabídka

Zjistíme od vás více informací a připravíme cenovou nabídku.

Objednávka

Společně se domluvíme na objednávce, nebo uzavřeme smlouvu.

Výroba

Připravíme projektovou dokumentaci a zařadíme zakázku do výroby.

Předání zakázky

Zakázku vám dovezeme, nainstalujeme a uvedeme do provozu.

Napište nám

Využijte nástavby a vestavby pro akumulační nádrže a reaktory. Dále vám poskytujeme kalolisy pro čištění odpadních vod, výklopné kontejnery na tuhé kaly a zařízení pro přípravu chemikálií. Napište nám e-mail s poptávkou.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů..