Výklopné kontejnery a podvozky

Efektivní sběr filtračního koláče
Kompatibilní s kalolisy ENVITES
Snadná manipulace s kontejnerem

Výroba výklopných kontejnerů a kontejnerových podvozků

Vyrábíme speciální mobilní výklopné kontejnery a kontejnerové podvozky. Naše řešení umožňuje efektivní sběr filtračního koláče a jednoduchou manipulaci s kontejnerem pomocí vysokozdvižného vozíku. Navíc vám ušetříme náklady. Pro malé kalolisy totiž není nutné instalovat speciální ocelovou konstrukci. Stačí pouze umístění výklopného kontejneru. 

Výklopné kontejnery

Ocelové výklopné kontejnery ENVITES slouží k zachytávání filtračního koláče neboli pevných kalů z pracovního cyklu kalolisu. Kontejnery vyrábíme ve dvou typových velikostech a jsou určeny pro kalolisy do formátu desek 1000 × 1000 mm.  Hlavní části tvoří výklopník, podvozek s dvěma pevnými a dvěma otočnými kolečky a dvojice uzavřených profilů pro zasunutí lyžin vysokozdvižného vozíku. Kontejnery dodáváme včetně povrchové úpravy nátěrem v libovolných odstínech RAL.

Kontejnerové podvozky

Pro snadnou manipulaci s běžnými kontejnery, které využíváte ve vašich průmyslových provozech, nabízíme kontejnerové podvozky. Jedná se o ocelový svařenec vybavený čtyřmi kolečky. Podvozky vyrábíme s manuálním i elektrickým pohonem. Kontejnerový podvozek usnadňuje manipulaci s kontejnerem, který lze vyvést od filtračního zařízení do prostoru pro nakládku na automobil. Kontejnerové podvozky vyrábíme v různých velikostech s ohledem na rozměry kontejneru.

Jak probíhá postup realizace?

Poptávka

Napište nám e-mail s detailní poptávkou.

Cenová nabídka

Zjistíme od vás více informací a připravíme cenovou nabídku.

Objednávka

Společně se domluvíme na objednávce, nebo uzavřeme smlouvu.

Výroba

Připravíme projektovou dokumentaci a zařadíme zakázku do výroby.

Předání zakázky

Zakázku vám dovezeme, nainstalujeme a uvedeme do provozu.

Napište nám

Zefektivněte sběr filtračního koláče.  Využijte výklopné kontejnery nebo kontejnerové podvozky s pohonem či bez pohonu. Napište nám e-mail. Doporučíme vám nejlepší řešení a vyrobíme vám kontejnery na míru. Podívejte se také na naše pískové filtrace ENVITES a čiřiče kalů. Technologie ENVITES pro čistírny odpadních vod dodáváme z Brna nejen v České republice, ale po celém světě.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů..